Webové stránky, vytvoření webové stránky

Vytvoření webové stránky je služba, kterou se zabýváme již 10 let. Naší jednou z priorit je spokojenost našich klientů, a proto dbáme na to, abychom uspokojili vaše představy a přání ohledně vytvoření webové stránky a vzhledu vaší nové webové stránky. Nabízíme webové stránky pro jednotlivce, firmy i produkty. V dnešní době je naprosto nezbytná prezentace výrobků a vašeho zboží na internetu a stává se samozřejmostí. Je to reklama pro vaše nabízené zboží a služby, které poskytujete a chcete nabízet svým potenciálním klientům. Ne jenom kmenová prodejna, ale právě webové stránky a jejich vzhled je to, s čím se zákazník setká jako s prvním a co vás bude prezentovat. Správné vytvoření webové stránky je jedno z prvních možností, jak začít komunikovat s klientem. Proto neberte web jen jako doplněk, webové stránky jsou vaše image!

Webové stránky

To, jak budou vaše nové webové stránky vypadat, má největší vliv na naše pocity, a proto bychom se měli na tvorbu webové stránky opravdu pečlivě spolu s vámi zaměřit. Nejen, že by vaše webové stránky měli být kreativní a originální, ale také profesionální a pro zákazníky zajímavé.

Vytvoření webové stránky 

Ke správnému vytvoření webové stránky je důležité si určit v prvé řadě cíle, které mají vaše webové stránky splňovat. Jedná se o určení cílové skupiny, pro kterou bude web určen. Dále je to definování úkolů potencionálních návštěvníků vašich webových stránek a také analýza konkurence. K vytvoření webové stránky také patří analýza klíčových slov, podle kterých vás najdou potencionální zákazníci. V neposlední řade je také při vytvoření webové stránky důležité rozložení webu a celková navigace na stránkách.

webove stranky

Tvorba web stránek 

Tvorba web stránek je jednou ze záležitostí, které opravdu věnujeme velkou pozornost podobně jako webdesignu. Tvorba web stránek od nás znamená, že pro vás vytvoříme jedny z nejmodernějších webových stránek, a tím vám v první řadě také dokážeme pomoci vydělat peníze. Tvorba web stránek je pouze na vás a vaší fantazii a mi se rádi přizpůsobíme vašim přáním.

Co vám nabízíme na základních webových stránkách:
Moderní vzhled stránek - výběr z několika nejmodernějších šablon
Menu na stránce - O NÁS, SLUŽBY, HISTORIE, FOTOGALERIE, KONTAKT - dle vašeho přání lze různě měnit
Novinky (Akce) - informace pro vaše zákazníky - akční slevy, změna otvírací doby, otevření nové pobočky
Fotogalerie - slouží k prezentaci vaší firmy, služeb nebo zboží. 
Kontakt - telefon, mobil, fax, kontaktní formulář a také mapou z Google maps
Facebook stránka 
Google analytic
Redakční systém - pomocí našeho redakčního systému můžete měnit libovolně obsah vašeho webu.
Návrhy nových doménových jmen - předložíme návrh nových domén tak, aby byli vhodné pro vyhledávače i pro potencionální zákazníky.
SEO optimalizace 

Tvorba web stránek s administrací 

Máte tedy webové stránky, ale to bohužel nestačí. Aby vám přinesly maximální užitek, je nutné je stále aktualizovat. Tvorba web stránek s administrací je další naše služba, kterou vám nabízíme. S tvorbou web stránek s administrací máme dlouholeté zkušenosti. Pomáháme se SEO optimalizací, na přání klienta doplňujeme obsah, fotogalerie, novinky.

Nezávazně nás kontaktujte.